ВІДДІЛ:
Центр гідравліки
 • Центр гідравліки
 • Автосервіс
 • Бухгалтерія
 • Хоцький Олександр
 • Стужук Руслан
+380 (68) 124-24-24
0

ТОВ «Оілхост» офіційний представник MOTUL в Житомирській області

Моторное масло Motul - безумовний лідер серед смазочних матеріалів

Motul  французька компанія-виробник масел, історія розвитку та вдосконалення продукції, яка перевищує 160 років. Під цим брендом з'явилися перші в світі полусинтетичні, а пізніше - і повністю синтетичні масла, в складі яких нафтопродукти були успішно замінені естерами Motul Century 300V. Іменно на наявність цих складних ефірів рослинного походження та обумовлює утворення надпровідної ластичної плівки, яка зможе запобігти передчасному зносу двигуна і забирає власника автомобіля від непередбачених витрат на дорогостоящий ремонт. Відмінним доказом якості виступає використання масла Motul провідними командами під час авто- та мото-змагань. Сьогодні власники транспортних засобів будь-якого типу віддають перевагу цьому знаку масла завдяки його відмінним показникам за всіма основними критеріями оцінки:

 

 • кинематична в'язкість;
 • середній і максимальний рівень потужності двигуна;
 • ступені відкладень при різних температурних режимах;
 • захист металевих поверхонь;
 • угарних властивостей;
 • втрати на трении і т.д.

 

Масло Мотюль по всіх параметрам характеризується як оптимальний збалансований варіант для забезпечення бездоганної роботи двигуна, - елітний продукт для дбайливого догляду за автомобілем, мотоциклом та іншою вашою улюбленою технікою.

ВАНТАЖНА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТА СПЕЦТЕХНІКА

В порівнянні з легковими автомобілями, періодичність технічного обслуговування вантажної техніки вище, через тягові зусилля, великих двигунів, обертів при більш низькій швидкості , тяжких умовах праці і послідуючої обробки відпрацьованих газів. Саме тому для вантажної техніки вимагаються спеціальні моторні оливи.

ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

MotulTech є підрозділом Групи Motul — міжнародної французької приватної компанії, яка більше 150 років виготовляє високоефективні мастильні матеріали. MotulTech розробляє, виготовляє і реалізує промислові мастильні матеріали, які використовують для обробки і перероблення металів з використанням високопродуктивних технологій, а також високоефективні мастила для промислового обладнання. Компанія MotulTech представлена в різних країнах через постачання продуктів і послуг, а також через виробничі і дослідницькі підрозділи.

 

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

MotulTech пропонує широкий асортимент високопродуктивних NSF H1 мастильних матеріалів для всіх галузей харчової промисловості і пакувальної промисловості, наприклад, для обладнання по виробництву пакування для хлібобулочних виробів, напоїв, молочних продуктів, м'яса та ін. Вони підходять для всіх компонентів і обладнання, наприклад, підшипників, ланцюгів, шестерней, компресорів, клапанів і фітингів для змішувачів, ліній розливу, пакувальних автоматів та інші.

 

Підбір оливи: https://www.motul.com/ua/uk/lubricants

 

x