ВІДДІЛ:
Центр гідравліки
  • Центр гідравліки
  • Автосервіс
  • Бухгалтерія
  • Хоцький Олександр
  • Стужук Руслан
+380 (68) 124-24-24
0

ЛАБОРАТОРІЯ MOTUL

Економте на ремонті двигуна

Заміна моторного масла у двигуні надає змогу зберегти його від багатьох несправностей. Досить часто лише тільки якісне мастило може зекономити на ремонті володарю авто до декількох тисяч гривень.

Передбачте майбутні несправності

Проведення аналізу стану моторного масла дозволить в першу чергу визначити причини та місця майбутніх несправностей. Мастило – це своєрідна кров машини, у разі наявності забруднення чи інших відхилень від норми збільшується вірогідність виходу зі строю всього апарату.

Ми маємо змогу зробити аналізи мастила в короткі сроки. У разі виявлення якихось відхилень від норми, ми можете напевно визначити який саме елемент потребує ремонту. Проведення своєчасного аналізу мастила дозволяє значно економити на капітальному ремонті, адже двигун починає виходити з ладу та сигналізує про це саме забрудненим маслом.

Швидкість

Для найкращої роботи двигуна у будь-яких умовах, в тому числі на великій швидкості, ми проводимо аналіз масла в найкоротші терміни. Поки інші аналізую – ми вже знаємо відповідь. За час перевірки наші експерти визначать наскільки втратило свої властивості мастило.

У разі наявності забруднення, моторне масло потрібно замінити. Регулярне проведення стану мастила надасть змогу уникнути переплат за оновлення змащувальної речовини. Окрім того, комплексний аналіз масла надасть змогу зрозуміти які процеси відбуваються у двигуні. Наші експерти перевіряють як хімічні,так і фізичні якості мастила. Завдяки цій процедурі отримується інформація про зношеність як металу, так і самого моторного масла.

Задля забезпечення найшвидшого аналізу мастила ми можемо швидко здійснити відбір необхідних зразків та надіслати їх до нашої лабораторії. Потім проводимо перевірку на базі лабораторії, у разі потреби час на проведення аналізу може бути зменшено, завдяки першочерговості саме Вашої перевірки.

Проведення своєчасного моніторингу якості речовини надає змогу здійснювати ефективний контроль за механізмом. Завдяки цій процедурі можливо спланувати планове обслуговування, зменшити ризик знищення обладнання, позбавитися багаточасових,а іноді й тижневих, простоїв.

Якщо своєчасно здійснювати весь комплекс превентивних засобів,можливо не тільки економити на ремонті,але й отримувати значний прибуток.

x